Home / Showbiz / “Squat Baby” bëhet trend interneti në Gjermani

“Squat Baby” bëhet trend interneti në Gjermani

‘Squat Baby’ e Genta Ismailit është bërë njëra prej këngëve më të klikuara dhe të kërkuara në internet.
Ajo nuk po ka sukses vetëm në Kosovë dhe Shqipëri por ka kaluar edhe kufijtë.

Kënga është bërë një trend në youtube në rajonin e Gjermanisë ku ka qenë njëra prej këngëve më të klikuara atje.

Kënga është dhënë dje premier edhe është pritur mirë nga publiku jo vetëm shqiptarë por edhe ai gjerman dhe zviceran.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *