Home / Showbiz / Sulltanesha Hyrem përfundon në spital

Sulltanesha Hyrem përfundon në spital

Kush do ta mendonte qëSulltanesha Hyrem do ta tepronte me alkoolin dhe të përfundonte në spital. Aktorja gjermano-turke, Meryem Uzerli, e njohur për rolin e SulltaneshësHyrem në serialin “Sulejmani i Madhërishëm”, ka përfunduar në spital në Beograd.

Ajo ndodhet në Serbi për xhirimet e një filmi me regji nga Ozan Aciktan. Zërat thonë se gjatë darkave, ajo e ka tepruar paksa me alkoolin.

Të paktën ky është rezultati i raporteve mjekësore. Konsumi i alkoolit për një kohë të shkurtër, ka bërë që Uzerlitë ndihet keq dhe të përfundojë në spital. /albeu.com/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *