Home / Lajme / Kronika e zezë / Sulmohen dy policë në ‘Bit Pazar’

Sulmohen dy policë në ‘Bit Pazar’

Mbrëmë në Shkup në bulevardin “Makedonsko-Kosovska Brigada” rreth orës 16:30 zyrtarë të policisë nga stacioni policor Bit Pazar duke siguruar një aksident komunikacioni janë sulmuar nga dy persona të panjohur.

MPB-ja sot deklaroi se një zyrtar i policisë ka qenë i goditur në bark duke i’a shkyer veshjen për shi, ndërsa tjetri zyrtar i policisë ka qenë i goditur në shpinë.

Dyshohet se sulmuesit janë SH.P (30) dhe A.K (19) të dytë nga Shkupi, të cilët janë dërguar në stacionin policor.

Gjithashtu lexo

Shqyrtohet mundësia për punën në dy turne të kopshteve

Qeveria e Maqedonisë është duke e shqyrtuar mundësinë për të vendosur orar në dy turne …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *