Home / Showbiz / Tarkan merr një lajm fantastik (Foto)

Tarkan merr një lajm fantastik (Foto)

Tarkan i kishte dhënë fund beqarisë gjatë muajit maj të këtij viti.
Këngëtari turk është martuar në një ceremoni private me bukuroshen Pınar Dilek, me të cilën ka qenë për disa vjet në lidhje.

Por, sot mediet në shtetin turk raportojnë edhe për një lajm të gëzueshëm në familjen e Tarkan, transmeton “Telegrafi”.

Ylli i hitit “Dudu”, 44-vjeçari dhe modelja 31-vjeçare kanë mësuar se po bëhen prindër pas një kontrolli mjekësor që ka kaluar Pinar në një klinikë gjinekologjike në Gjermani.

Ndryshe, këngëtari është duke punuar edhe në projekte të reja muzikore, të cilat do t`i publikojë gjatë muajve të ardhshëm.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *