Home / Lajme / Maqedoni / Tendenca e thonjve këtë sezon

Tendenca e thonjve këtë sezon

123_1476360717-3274613

Femrat kudo në botë, i kushtojnë rëndësi edhe thonjve. Ekspertët që i realizojnë, kanë sugjeruar disa modele si duhet t’i bëni thonjtë këtë sezon.

Ngjyrat shkojnë nga më e errëta, deri te ngjyrat e stinës së dimrit , zymtësinë por tendenca e thonjve, përfshin modele interesante, duke shkuar edhe te ngjyra e argjendë dhe shkëlqimi.
Zbukurimet prej kristali i japin thonjve një pamje të bukur.
Për më tepër shikoni disa prej fotove

cold-outside-nails

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *