Home / Lajme / Kronika e zezë / Tetovares i publikohen në facebook fotografitë nudo!

Tetovares i publikohen në facebook fotografitë nudo!

Tridhjet e dy vjeçarja A.M. nga Pallçishti i Poshtëm dje ka lajmëruar në polici keqpërdorimin e të dhënave personale.

Një person i panjohur në rrjetin social në Facebook ka krijuar disa llogari të rrejshme ku ka postuar fotografi pornografike me çka ia ka dëmtuar nderin dhe imazhin e saj.

Po ndërmerren masa për zbulimin e krijuesit të profileve të rrejshme.

Gjithashtu lexo

Bujqit e rinj në Maqedoni kanë afat edhe pesë ditë për aplikim të subvencioneve

Dorëzimi i kërkesave për mbështetje të bujqve të rinj në Maqedoni, do të zgjat deri …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *