Home / Kryesoret / Tetovarët të dëshpëruar nga politika – VIDEO

Tetovarët të dëshpëruar nga politika – VIDEO

Zgjedhjet e parakohëshme parlamentare po afrohen. Përderisa politikanët zotohen se pas zgjedhjeve vendi do t`i kthehet normalitetit, qytetarët shqiptarë janë pesimist dhe të pashpresë se do të bëhet më mirë.

Televizioni Koha sot anketoi një pjesë të qytetarëve të Tetovës të cilët  kanë humbur shpresën se punët do të rregullohet.

Pjesa dërmuese e të anketuarve për Televizionin Koha janë shprehur se nuk presin që zgjedhjet të sjellin një jetë më të mirë por gjithnjë janë shprehur se partitë politike kanë qëllim vetëm ardhjen në pushtet por jot ë punpjnë për mirëqenien e tyre. /Tv Koha/

 

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *