Home / Lajme / Maqedoni / Teuta Kurti , përkushtohet ndaj fëmijëve‘harron’ muzikën

Teuta Kurti , përkushtohet ndaj fëmijëve‘harron’ muzikën

Këngëtarja e mirënjohur, Teuta Kurti ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.
Kurti muaj më parë në jetë sjelli edhe dy binjakë, djalë dhe vajze pas të cilëve duket të jetë shumë e përkushtuar.

Duket se Kurti po shijon në maksimum ndjenjën e të qenurit nënë, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se Kurti, është njëra ndër këngëtaret që shquhet për zërin e saj të veçantë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *