Home / Sport / Thorgan Hazard shpallet ‘Lojtari i muajti’ te Monchengladbach

Thorgan Hazard shpallet ‘Lojtari i muajti’ te Monchengladbach

Borussia Monchengladbach ka shpallur ‘Lojtarin e muajit’ për muajin shtator.

Dhe ai është Thorgan Hazard, vëllai i yllit të Chelseat, Eden Hazard.

Thorgan dhe Eden Hazard duke u bërë gati për stërvitjen me Belgjikën.

Thorgan ka shënuar gjashtë gola tre gola dhe ka asistuar një herë në Bundesligë në pesë takime.

ct3z5xqwiaabp-z

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *