Home / Showbiz / Tmerri që përjetoi mbrëmë Dafina Zeqiri

Tmerri që përjetoi mbrëmë Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri kohën e fundit po e kalon kryesisht në New York ku po punon në disa projekte atje dhe po qëndron përkrah të dashurit të saj nga Republiak Domenikane.

Krahas punëve që artstja po bën i bie të udhëtojë mjaft nëpër qytet e mbrëmja e kaluar duket se nuk ishte më e mira e mundshme për të.

Përskaj rrugës ku po kalonte këngëtarja me miqt e me të dashurin një motoçikletë kishte marrë flakë e pikërisht në atë moment Dafina bëri një video të cilën e publioi në profilin e saj në Snapchat teksa shkruante se “Një njeri rrëshqiti me të por fatmirsisht ia doli duke u hedhur në makinë pa lëndime të mëdha e motoçikleta u dogj”.

Duket se kjo ngjarje fillimisht e tmerroi atë mirpo pas përfundimit të saj pa pasoja në njerëz artistja u lehtësua disi. /Prive

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *