Home / Sport / Top-pesë skuadrat që kanë shënuar më shumë në Champions (Foto)

Top-pesë skuadrat që kanë shënuar më shumë në Champions (Foto)

Barcelona është skuadra që ka shënuar më shumë në tre ndeshjet e para në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve

Barcelona shënoi katër gola në fitoren kundër Manchester Cityt, duke arritur tashmë të shënojnë 13 gola në tre ndeshjet e para në fazën e grupeve.

Menjëherë prapa tyre renditet Borussia Dortmund që ka shënuar 10 gola, ndërsa top pesëshen e përmbyllin Bayern Munich, Real Madrid dhe Arsenal që kanë shënuar nga 9 gola.
1_1476944870-158947

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *