Home / Kryesoret / Tronditëse/ Ish-Kryeministri Berisha publikon foto të fëmijëve që paketojnë hashashin

Tronditëse/ Ish-Kryeministri Berisha publikon foto të fëmijëve që paketojnë hashashin

Disa foto tepër të rënda kanë nisur të qarkullojnë në rrjetet sociale ku shihen qartë disa fëmijë të vegjël të cilët punojnë për paketimin dhe ndarjen e dozave të hashashit.

Fotot janë postuar nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili i ka shoqëruar ato edhe me këtë koment në Facebook:

“Droga eshte dhurata e drogmenit Edvin Kristaq Rama per vitin e ri shkollor per femijet e Shqiperise! Sb.”,- shkruan ish-kryeministri Berisha në profilin e tij në Facebook.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *