Home / Showbiz / Tuna tenton ta “varë” vetën

Tuna tenton ta “varë” vetën

Nganjëherë moda di të jetë e çuditshme dhe agresive. E, pikërisht këtë trend shpesh e “përqafon” zogu i estradës, këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna
Tuna që këto ditë po flitet për një shtatzëni të mundshme, së fundi po e përdor një aksesor mjaftë të çuditshëm në qafë. Është fjala për rripin që ta jep idenë sikur ajo po varet me të, shkruan “Kosovarja”.Ndonëse duket i pa përshtatshëm, Tuna po e përdor shumë këtë aksesor.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *