Home / Showbiz / U fol se ishte shtatzënë me Cozman, ja çfarë tregojnë fotot e para të ish çiftit pas këtij lajmi

U fol se ishte shtatzënë me Cozman, ja çfarë tregojnë fotot e para të ish çiftit pas këtij lajmi

Tuna gjatë këtyre ditëve ka qenë ndër këngëtaret më të komentuara për një shtatzëni të mundshme.

Kudo mund të lexoje që Tuna është shtatzënë 7 muajshe dhe pret një fëmijë me reperin Cozman. Por cila ëhstë e vërteta e kësaj shtatzënie? Edhe pse për këtë nuk ka patur asnjë reagim për të mohuar apo pohuar diçka as nga Tuna e aq më pak nga Cozman, fotot e tyre të para të postuara pas lajmit, tregojnë diçka… Para një ore Tuna postoi një foto të sajën teksa po priste në trafik.

‘Duke i rezistuar kaosit në trafik’, shkruan Tuna dhe duket se kjo ëhstë gjëja e vetme që e shqetëson këngëtaren.

Nga ana tjetër, reperi Cozman duket se nuk e ka aspak mendjen tek ish e dashura dhe po e kalon kohën duke u marrë me veten. /intv.al/ 14671204_1334160866616751_7939491920001409390_n

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *