Home / Kuriozitete / Vallëzon edhe në muajin e nëntë të shtatzanisë, shikoni çfarë i bën barkut

Vallëzon edhe në muajin e nëntë të shtatzanisë, shikoni çfarë i bën barkut

Shumë njerëz që shikojnë këtë video, menjëherë frigohen se çfarë do t’i ndodhë kësaj gruaje, por e vërteta është se do t;iu lë me gojë hapur, shkruan revista Kosovarja.

Përveç se vallëzon, ajo ka veshur edhe robat përkatëse për vallëzimin që bën, e që nuk lodhet shumë për kritikat dhe komentimet e njerëzve.

Më poshtë mund ta shikoni se si e bën, e që vertetë të lë pa koment

Gjithashtu lexo

Shitet shtëpia më e lartë në botë (Foto/Video)

Shtëpia më e lartë në botë e njohur si “Falkon nest” në Prescott të Arizonës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *