Home / Kryesoret / Valon Bela: Se shkau nuk ka besë, po e dëshmojnë gjetja e kockave te shtëpia e Ali Ahmetit

Valon Bela: Se shkau nuk ka besë, po e dëshmojnë gjetja e kockave te shtëpia e Ali Ahmetit

Valon Bela shkruan se secila thirrje për bashkim e vëllazërim me sllavët, pasojën e hajnë shqiptarët, pasi që gjithmonë janë prerë në besë.

“Në çdo thirrje për bashkim vllazërim me sllavët, pasojën e hanin shqiptarët të cilët çdoherë preheshin në besë. Nga vrasjet dhe masakrat e shumta doli fjala popullore se ‘shkau s’ka besë’ dhe këtë më së mirë po e dëshmon gjetja e kockave tek shtëpia e Ali Ahmetit.

Ky rast duhet t’u shërbejë atyre që harruan të kaluarën dhe tani ftojnë shqiptarët që të bashkohen me Zaevin dhe të tillët si ai …”, shkroi Valon Bela në llogarinë e tij në Facebook.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *