Home / Showbiz / Vokali mbresëlënës i Lady Gagas, nëse keni dyshuar për talentin e saj – do të ndërroni mendje!

Vokali mbresëlënës i Lady Gagas, nëse keni dyshuar për talentin e saj – do të ndërroni mendje!

Lady Gaga i mahniti të gjithë me performancën e saj në Saturday Night Live, ku këndoi këngët “A-Yo” dhe “Million Reasons”.
Ndërsa tani është publikuar vetëm vokali i izoluar nga këngët e përmendura që tregon talentin mbresëlënës të këngëtares.

Nëse ndonjëherë keni dyshuar në aftësitë vokale të saj, do të ndërroni mendje, raporton Telegrafi.

Ajo ka dëshmuar edhe një herë se nuk është vetëm një ‘fashioniste’ me personalitet eksploziv dhe që bën lëvizje interesante në skenë.

Ajo ka një zë të fuqishëm dhe di të këndojë! Dhe ka arritur suksesin që ka falë talentit në këndim. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *