Home / Sport / Wenger me fjalë të mëdha për Mustafin (Foto)

Wenger me fjalë të mëdha për Mustafin (Foto)

Arsene Wenger ka lavdëruar Shkodran Mustafin dhe Laurent Koscielnyn

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger ka lavdëruar dyshen e mbrojtjes Shkodran Mustafi dhe Laurent Koscielny.

Ai tha se kjo dyshe ka qenë shumë interesante dhe efikase.

“Mustafi dhe Koscielny kanë qenë shumë interesant dhe efikas, ata po kuptohen shumë mirë”, tha Wenger pas fitores prej 6:0 kundër Ludogorets.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *