Home / Kryesoret / Zhvillimet në DSK, arrin eksperti i “Eriksonit”

Zhvillimet në DSK, arrin eksperti i “Eriksonit”

Një javë pas përplasjeve për pajisjen në DSK, mes këtij Institucioni dhe PSP-së, konfirmohet ardhja e ekspertit të Eriksonit.

Nga zyra e Kryeprokurores Speciale Katica Janeva shkurt vetëm konfirmuan arritjen e ekspertit, por për më shumë informata do të njoftojnë gjatë ditës nëpërmjet një komunikate.

Eksperti i Erikson pritet të ndihmojë në verifikimin e të fshirjes së mundshme të të dhënave në DSK.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *