Home / Lajme / Botë / Zjarr në Berlin, digjet ndërtesa “Europa” (Foto/Video)

Zjarr në Berlin, digjet ndërtesa “Europa” (Foto/Video)

Një zjarr masiv ka kapluar kompleksin e ndërtesës “Europa”, një qendër në Berlin, raportojnë mediat gjermane, transmeton Express

Fotografitë dhe videot tregojnë shtëllunga të mëdha tymi, të cilat po dalin nga kulmi i ndërtesës.

Ende nuk dihet nëse ka ndonjë person të mbetur brenda ndërtesës apo për ndonjë të lënduar.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *