Home / Kryesoret / Zoran Zaevi dhe Muhamed Zekiri me flamuj të Maqedonisë në qafë

Zoran Zaevi dhe Muhamed Zekiri me flamuj të Maqedonisë në qafë

Në lojën e sontme të zhvilluar nga reprezentacioni i të rinjëve të Maqedonisë, ndeshje kjo mes Maqedonisë dhe Skotlandës, ndeshjen nga afër e ka ndjekur edhe lideri i opozitës Zoran Zaev i shoqëruar me bashkëpunëtorë në mesin e të cilëve dhe anëtari më i ri i kryesisë qendrore Muhamed Zeqiri, njofton Zhurnal.

Ajo që bie në sy nga foto e siguruar prej tribune shihet se si Muhamed Zeqiri mban në qafë shallin e reprezentacionit të Maqedonisë duke pozuar mjaft krenarë i buzëqeshur në tribunë.

Gjithashtu lexo

Tym, zjarr e mbeturina në komunat shqiptare, politikanët bëhen gati për fushatë,rinia pa shpresa

Partitë shqiptare në Maqedoni kanë filluar përgatitjen për fushatën e zgjedhjeve lokale të cilat pritet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *