Home / Sport / Zyrtare: Barcelona –Real Madrid, caktohet ora e El Clasicos së parë

Zyrtare: Barcelona –Real Madrid, caktohet ora e El Clasicos së parë

Është zbuluar ora e El Clasicos së parë të sezonit mes Barcelonës dhe Real Madridit

Javier Tebas, presidenti i La Ligës, ka konfirmuar orën për “El Clasicon” e parë të edicionit të ri në La Ligë.

“El Clasico do të luhet të shtunën më 3 dhjetor në ora 16:15”, u shpreh Tebas për “Cadena Ser”, përcjell Express. Përballja e parë do të luhet në Camp Nou.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *