Home / Kuriozitete / 2 vjeçarja ngec në lavatriçe, detyrohen të vijnë zjarrëfikësit për ta nxjerrë (VIDEO)

2 vjeçarja ngec në lavatriçe, detyrohen të vijnë zjarrëfikësit për ta nxjerrë (VIDEO)

Loja e një dy vjeçarje nga Kina i ka kushtuar shtrejtë.
Vogëlushja ka qënë duke luajtur sipër makinës për larjen e rrobave, kur ka ngecur tek kazani.

Pas kësaj është dashur ndihma e zjarrëfikësve për ta nxjerrë nga aty dhe vogëlushja kineze e ka përballuar shumë mirë situatën.

Sipas punonjësve të shpëtimit ajo ka qëndruar e fortë dhe e qetë gjatë kohës së nxjerrjes duke ua lehtësuar punën atyre.

Gjithashtu lexo

Shitet shtëpia më e lartë në botë (Foto/Video)

Shtëpia më e lartë në botë e njohur si “Falkon nest” në Prescott të Arizonës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *