Home / Kuriozitete / 4 vjeçarja me këngë për 28 Nëntorin

4 vjeçarja me këngë për 28 Nëntorin

Ana Ramadani, ka vendosur që dëshirën e saj për muzikë ta shpalosë pikërisht për festën e Flamurit, më 28 Nëntor.

4 vjeçarja po i këndon heronjve shqiptarë, duke nisur nga Skënderbeu, Ismail Qemali deri tek Adem Jashari, shkruan IndeksOnline.

Kënga e Anës, është e përpunuar dhe e ndihmuar nga Asim Gashi. Vogëlushja i këndon Kosovës e Shqipërisë, flamurit kuq e zi dhe bashkimit të shqiptarëve.

Me këtë këngë, Ana u uron të gjithëve festën e Pavarësisë. Ndryshe, Ana është vajza e njohësit të çështjeve të sigurisë, Burim Ramadani.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *