Home / Showbiz / Çifti i famshëm shqiptar përjetojnë orët e tmerrit në Itali

Çifti i famshëm shqiptar përjetojnë orët e tmerrit në Itali

cifti33

Rikthimi i çiftit shumë simpatik, Vesa Luma dhe Big Basta në koncerte, pas ardhjes në jetë të djalit të tyre Lian, nuk ka qenë fort i këndshëm. Dyshja e artistëve ndodhet aktualisht në Romë dhe bashkë me miliona njerëz të tjerë, ka përjetuar tmerrin e tërmeteve të njëpasnjëshëm të orëve të para të së hënës

Në Romë tronditjet nuk ishin shumë të forta, por Vesa dhe Big Basta janë përpjekur të ruajnë qetësinë, por janë evakuuar më pas si pasojë e përsëritjes së lëkundjeve.

Këngëtarja nga Kosova ka ndarë me ndjekësit në Snapchat një foto me në sfond reperin nga Shqipëria, teksa pinë kafen e mëngjesit, si për të qëndruar zgjuar pas një nate të gjatë pa gjumë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *