Home / Showbiz / Adelina Ismaili, pozë sensuale me të dashurin

Adelina Ismaili, pozë sensuale me të dashurin

Adelina Ismaili ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re.

Por, ajo kohë pas kohe po informon fansat e saj rreth jetës dhe po ndan momente të veçanta me ata.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale teksa shihet përkrah të dashurit Vali Krasniqit, i cili i ka vënë dorën në të pasmet.

Ndryshe, Adelina ka kohë që bashkëjeton me Valin në shtetit zviceran, ku edhe po ndërton karrierë muzikore. /Telegrafi/

auto_lina1478081873

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *