Home / Showbiz / Afrona e mërzitir po kush e mërziti kaq shumë?

Afrona e mërzitir po kush e mërziti kaq shumë?

Afrona Dika apo ndryshe si njihet e dashura e Bleros.

images tashmë kohëve të fundit është shumë aktive në rrjetet sociale, kur bëhet fjalë për dashurinë dhe romancën Afrona nuk heziton të postojë foto ne Bleron, kështu duke ju treguar të gjtihëve dashurinë e madhe që mbretëron mes dyshes tashmë më të përfolur në shtypin rozë, përcjell Gazeta Blic.

Ajo ka postuar një fotografi, ku duket si e mërzitur apo si e mllefosur ndaj dikujt e edhe këtë nuk hezitoj Dika ta tregojë në rrjetin e saj social Instagram. Por kush solli në këtë gjendje Afronën?

Shikojeni fotografinë dhe zbulojeni vetë:

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *