Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident tragjik mes motorit dhe autobusit: Vdesin dy persona, lëndohet disa të tjerë

Aksident tragjik mes motorit dhe autobusit: Vdesin dy persona, lëndohet disa të tjerë

Dy persona kanë vdekur, ndërsa disa të tjerë janë plagosur rëndë, pask aksidentit tragjik të ndodhur rreth orës 17.50 në rrugën Shtip-Radovish, afër vendit të quajtur Pilav Tepe, informon zhurnal.mk. Aksidenti ka ndodhur frontalisht mes një autobusi të “Strumica ekspres” dhe një motori, informuan nga MPB.

Në vendngjarja vdiq shoferi K.T. (1973), dhe bashkëudhëtarja e tij që akoma nuk është identifikuar.

Qarkullimi rrugor është mbyllur dhe policia punon për zbardhjen e tragjedisë.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *