Home / Showbiz / Aktorja kosovare pëson aksident të rëndë trafiku i falenderohet Zotit që ja shpëtoi jetën

Aktorja kosovare pëson aksident të rëndë trafiku i falenderohet Zotit që ja shpëtoi jetën

Aktorja Shota Baraliu sot ka pësuar një aksident trafiku ku vetura e saj është dëmtuar rëndë, shkruan Kosovarja.
Sipas informatave të siguruara nga Revista Kosovarja, aktorja në fjalë ka shpëtuar dhe është mirë, mirëpo vetura e saj është dëmtuar rëndë. Në postimin e saj në rrjetet sociale ajo shkruan: “Faleminderit zot qe ma shpetove jeten…”

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *