Home / Showbiz / Armina Mevlani rrëfen për lidhjen me Shkëlzen Berishën (Video)

Armina Mevlani rrëfen për lidhjen me Shkëlzen Berishën (Video)

Armina Mevlani, partnerja e Shkëlzen Berishës, djalit të ish- kryeministri Sali Berisha rrëfen për gazetën “Express” lidhjen e saj.
Armina shprehet se tashmë që gjërat janë bërë publike e ka më të thjeshtë të dalë në publik me Shkëlzenin.

Ndërsa tregon se ai nuk është shumë i dhënë mbas festave dhe dritave të prozhektorëve.

Armina Mevlani foli për gazetën “Express” nga eventi i prezantimit të koleksionit të ri të veshjeve të Elvana Gjatës dhe Valdrin Sahitit.

 

Gjithashtu lexo

Top 5 aktoret më të paguara në botë

Fituesja e çmimit prestigjioz Oscar, aktorja e njohur Emma Stone, është aktorja më e paguar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *