Home / Showbiz / Babai i fëmijës së Tunës, ushtari më seksi i FSK-së

Babai i fëmijës së Tunës, ushtari më seksi i FSK-së

Këto ditë emri i tij ka qenë prezent shpesh në media, duke u përfolur se është një lidhje me një këngëtare të njohur shqiptare.

Gjithsesi sot, po ju prezentojmë Patris Berishën si një nga pjestarët më sexy të FSK-së, shkruan Magazina.al

Ai edhe pse nuk bën pjesë në forcat e armatosura është pjesë e bendit të FSK-së, ndërsa uniforma solemne është ajo që mban më shpesh Patrisi.

Patrisi është me profesion muzicient dhe është vëllai i këngëtarit Robert Berisha.Ai është i dhënë shumë pas fitnesit dhe kjo ka bërë që sa herë të vesh uniformën, të duket si ushtari më sexy i FSK-së.

Patrisi është në lidhje me këngëtaren Tuna dhe çifti po presin të bëhen prindër shumë shpejt

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *