Home / Showbiz / Bebe Rexha e Dua Lipa nuk arrijnë të fitojnë çmime në MTV EMA 2016

Bebe Rexha e Dua Lipa nuk arrijnë të fitojnë çmime në MTV EMA 2016

Dy këngëtaret shqiptare Dua Lipa dhe Bebe Rexha nuk kanë fituar çmime në ceremoninë e sivjetme MTV EMA 2016.

Dua ishte e nominuar në kategorinë për “Depërtimin më të mirë” bashkë me Bebe Rexhën, ndërsa kjo e fundit ishte e nominuar edhe në kategorinë për “Yllin më të mirë të ri”.

Për “Depërtimin më të mirë” fitoi DNCE, ndërsa për”Yllin më të mirë të ri” Zara Larsson

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *