Home / Showbiz / Bebe Rexha tregon “të dashurin”?

Bebe Rexha tregon “të dashurin”?

Bebe Rexha së fundmi po korr sukses në muzikën ndërkombëtare.
Ajo me datë 6 nëntor do ketë rolin e drejtueses së eventit “EMA Awards” që do të mbahet në Holandë.

Në fotografinë e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja na ka prezantuar me njeriun e saj të preferuar, por se kush është djaloshi nuk ka dhënë detaje të tjera.

Kujtojmë që projekti i fundit i këngëtares është ai i lansuar para një jave me titull “I got you”, i cili ka arritur mbi 2 milion klikime.

Ja vlen të theksohet dhe bashkëpunimi i këngëtares shqiptare me Dj Garrix, “In the name of love”, i cili ka mbledhur plot 177 milion klikime.

Gjithashtu lexo

Shkurta një telefonatë Shyhretes me rastin e lindjes së nipit?

Mardhënia mes Shkurte Fejzes e Shyhrete Behlulit është e njohur tashmë. Ato dyja më nuk …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *