Home / Showbiz / Befason pamja e Eli Farës

Befason pamja e Eli Farës

Këngëtarja e cila i mbijeton tregut edhe në ditët e sotme ku çdo ditë sa vijnë e shtohen këngëtare të reja, shkruan Kosovarja.

Eli Fara një femër që të ka mahnit çdo herë me bukurin dhe elegancën e saj, ajo edhe sot edhe pse në moshë 50 vjeçare, pamja e saj të lë pa fjalë.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *