Home / Showbiz / Beyonce dhe Jay Z mbështesin Hillary Clinton

Beyonce dhe Jay Z mbështesin Hillary Clinton

Beyonce dhe Jay Z mbështesin Hillary Clinton. Në një koncert të mbajtur në Ohio në mbështetje të kandidates republikane, ata kanë shkëmbyer një puthje të ëmbël me njëri-tjetrin.

Këngëtarja 35-vjeçare dhe reperi 46-vjeçar u puthën në sy të gjithë të pranishme me qëllim që të nxisnin personat që të votonin për presidenten e parë femër në Amerikë. Kjo puthje spontane vërtetoi edhe njëherë se martesa e tyre prej 8 vitesh është më e fortë se kurrë.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *