Home / Showbiz / Bleona provokon, ja si ja ‘grisin’ rrobat me gërshërë

Bleona provokon, ja si ja ‘grisin’ rrobat me gërshërë

Këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar në Instagram një foto ku përgatitet për setin fotografik të radhës.
Siç shohim edhe nga kjo foto seti duket mjaft provokues dhe diçka e tillë vihet re nga veshja e Qeretit të cilën stilistët po ja “grisin” edhe më shumë me gërshërë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *