Home / Showbiz / Bleona Qereti sekretaresh e Donald Trump-it

Bleona Qereti sekretaresh e Donald Trump-it

A ka më të bukur e më elokuente se Bleona? Vështirë të gjendet. Po, a ka ndonjë shqiptare tjetër që ka miqësi më të mirë me Donald Trump se ajo? Prapë, Bleona del të jetë më e afërta, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja që po e tenton suksesin botëror, e ka uruar personalisht Trumpin për suksesin dhe mandatin si President.

E, Trump padyshim se në staf duhet të ketë ndër tjerash edhe njerëz te bukur, pasi me të tillë është rrethuat gjithmonë, shkruan “Kosovarja”.

Bleona asistente e tij? Pse jo…

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *