Home / Showbiz / Blero “torturon” këngëtaren e njohur

Blero “torturon” këngëtaren e njohur

Që në fillim janë deklaruar të dy se kanë një miqësi të pastër mes vete si dhe bashkëpunimi i tyre i titulluar “5” është pëlqyer jashtëzakonisht nga adhuruesit e tyre.
Bëhet fjalë për Shkurte Gashin, ku gjatë kohës së performancës së tyre në Zvicërr para shumë kohe, shihet se “ia mbyllë gojën” koleges së tij Shkurtes por me shumë dashuri.

Vlen të ceket se bashkëpunimi i tyre ishte ndër sukseset më të mëdha të këngëtarit./Kosovarja/

 

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *