Home / Showbiz / Bora Zemani kap për fyti Arnita Beqirajn

Bora Zemani kap për fyti Arnita Beqirajn

Bora Zemani dhe Arnita Beqiraj janë vajzat e showbizit të cilat janë pjesëmarrëse në ‘Dance With Me’.

Bukuroshet e ekranit kanë bërë një foto interesante në prapaskenat e spektaklit të së hënës, ku veshur me kostumet e ‘Halloween’¬it Bora i ‘ka hedhur duart në fyt’ Arnitës.

‘Nuk është ashtu siç duket’, shkruan Bora në foton e shpërndarë në profilin e Instagramit.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *