Home / Showbiz / Brenda shtëpisë mahnitëse të familjes Fejzullahu

Brenda shtëpisë mahnitëse të familjes Fejzullahu

Duke arritur të ndërtojë karrierën dhe familjen paralelisht pa asnjë zhurmë që do vinte në pikëpyetje vlerat, këngëtari Ermal Fejzullahu ka arritur që bashkë me gruan, Arianën dhe fëmijët të shndërrohen në imazhin e një familjeje perfekte.

Kjo është arritur mes tjerash edhe duke pasur një limit mes privates dhe publikes duke mos ekspozuar shumë nga pjesa e familjes.

Por, një përjashtim është bërë së fundmi nga Ermali i cili me ndjekësit e tij në rrjete sociale ka ndarë disa kënde të shtëpisë në një prej lagjeve më luksoze të vendit.

Në fotot e ndara në Instagram, shihet dhoma e personalizuar e njërës prej vajzave dhe këndi i leximit, të dizajnuar në një frymë moderne ku mes tjerash, vend ka edhe për çmimet e marra ndër vite në karrierë. /prive/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *