Home / Showbiz / Bukuroshes i kthehet…

Bukuroshes i kthehet…

Ylli televiziv, Kate Wright duket se ende është në ‘dashuri’ me ish të dashurin Dan Edgar.

Ata ishin njohur gjatë kohës sa ishin pjesë e serialit ‘The Only Way Is Essex’, derisa nuk shkoi edhe shumë kohë që ata zgjodhën rrugë të ndryshme, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Mbetet të shihet nëse ata do të bashkohen sërish.

Gjithashtu lexo

E pyesin Tunën nëse i mungon jeta para martesës…Përgjigja e saj do t’iu befasojë…

Tuna është ndër këngëtaret më të njohura dhe të dashura për publikun, e që dikur …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *