Home / Kuriozitete / Burrat me kravata paguajnë që të rrihen në ring nga gra të bukura.

Burrat me kravata paguajnë që të rrihen në ring nga gra të bukura.

Prapa dyerve të një lokali boksi në Londër, hlfftzgl “Wrestling Management”, ka filluar katër vjet më parë nga një ish-modele, valltare dhe boksiere që quhet Cam.

“Isha pjesë e një feste bamirësie boksi ku u ftova që të rrihem në ring. Ishte shumë e frikshme dhe emocionuese por pashë që shumë njerëz ishin të interesuar. Gjithashtu vura re edhe një interes të madh nga gratë dhe mendova që kjo mund t’i inspirojë gratë që të bëjnë gjëra për të cilat nuk kanë menduar kurrë që do t’i bëjnë”.

Kështu i lindi asaj ideja që të formojë një klub ku gratë e bukura do të mundë të hynin në ring për të rrahur burrat.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *