Home / Showbiz / Capital T përkrah Tunën pas shumë kohësh

Capital T përkrah Tunën pas shumë kohësh

Reperi Capital T ka shprehur përkrahjen për Tunën pas shumë kohësh.

Edhe pse ata realizuan së bashku bashkëpunime më herët dhe janë përkrahur shumë, periudha e Tunës në bashkëpunim me Babastars që prej lidhjes së saj me Cozman ka bërë që edhe Kapo të tërhiqet.

Me t’u shkëputur Tuna nga Cozman dhe antarët e tjerë të Babastars, e projekteve të tyre, ajo është drejtuar në studion e Authentic, ku Mixey ka punuar këngën e re “Bermuda” e cila lansohet më 5 nëntor.Capital T tash në Instagram ka shprehur përkrahjen për artisten, e cila po tenton ndryshimet në karrierë, në secilin aspekt.

Ajo së fundmi raportohet se është në lidhje me Patris Berishën, në të cilin menjëherë ka mbetur shtatzënë. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *