Home / Showbiz / Çfarë e bashkon deputetin shqiptar me Beyonce-n?

Çfarë e bashkon deputetin shqiptar me Beyonce-n?

Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe, i cili është në mbështetje të plotë të Hilary Clinton për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka zgjedhur që sot në ditën kur edhe po mbahen sondazhet e fundit për presidentin e ardhshëm të SHBA-ve të postojë një video të këngëtares me famë botërore Beyonce.

Ajo dy ditë më parë këndoi për fushatën e Cintontitn, duke vlerësuar figurën e saj, por duke rrëfyer edhe një pjesë të historisë së jetës së saj. Mesa duket Clinton është e përbashkëta mes deputetit shqiptar dhe këngëtares së famshme botërore.

Ja çfarë poston Braçe në Instagram

Edhe Beyonce eshte me te!

Per te bere historine, serisht.

Degjojeni, 8 vite me pare u zgjodh per endren, ajo u be!

Tani nje tjeter enderr, nje grua ne udheheqje te Amerikes, botes gjithashtu.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *