Home / Showbiz / Çfarë kanë të përbashkët Afrim Muçiqi me renë e tij ?!

Çfarë kanë të përbashkët Afrim Muçiqi me renë e tij ?!

Njëri ndër këngëtarët më të kërkuar në estradë dhe nëpër ahengjet familjare, është i madhi Afrim Muçiqi, i cili gjithmonë bën një atmosferë që mbahet mend, shkruan revista Kosovarja.

Ai shpesh edhe është përfolur në mediat rozë për jetën private dhe familjen, e poashtu edhe për raportet me renë e tij me të cilën është shumë i afërt, thuajse në vend të prindit.

Ajo çfarë knë të përbashkët Afrimi dhe reja Albertina, janë drejtimet universitare, ku që të dy studiojnë për shkenca politike, e që së fundmi Albertina edhe ka diplomuar në Universitetin e Prishtinës.

Se a do të bëjnë një ndryshim duke i hyrë politikës vjehrri dhe reja, mbetet të shohim në të ardhmen./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Shkurta një telefonatë Shyhretes me rastin e lindjes së nipit?

Mardhënia mes Shkurte Fejzes e Shyhrete Behlulit është e njohur tashmë. Ato dyja më nuk …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *