Home / Showbiz / Çfarë lidhje ka Era Istrefi me këtë vajzë

Çfarë lidhje ka Era Istrefi me këtë vajzë

Këngëtarja Era Istrefi përveç që po pëlqehet nga rinia dhe pjesa më e madhe në moshë, ajo pëlqehet edhe nga fëmijët shumë të vegjël.
Në një foto që ajo e ka publikuar në rrjetin social “Instagram”, të një vajze të vogël, ku shihet vajza me një veshje si të Era Istrefit te klipi i këngës “Bonbon”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *