Home / Showbiz / Çfarë thotë babai i Dafina Zeqirit për takimin me të bijën?

Çfarë thotë babai i Dafina Zeqirit për takimin me të bijën?

Babai i Dafina Zeqirit ka vuajtur për vite me radhë, pasi nuk ka mundur ti shohë të bijat, Dafinën dhe Besën.
Ai, quhet Nebih Bajraktari dhe është një burrë që për shumë vite ka jetuar me mallin e të bijave, që jetonin bashkë me të ëmën në Suedi, shkruan “Kosovarja”.

Derisa Dafina Zeqiri ende nuk ka një raport të mirëfilltë me të atin, ky i fundi është takuar para disa vitesh me vajzën tjetër, Besën. Bajraktari takimin me të bijën e ka cilësuar si ngjarjen më emocionuese të jetës.

Nuk dihet nëse babë e bijë vazhdojnë të ruajnë raporte të mira mes vete.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *