Home / Showbiz / Çka po feston familja Fejzullahu

Çka po feston familja Fejzullahu

Sabri Fejzullahu këngëtar i cili pëlqehet bukur shumë nga publiku, por jo vetëm ai, por edhe djali Ermali shkruan GazetaBlic

Ermali ka publikuar një fotografi ku ka bërë një darkë për miq e tij dhe ata shihen se kanë kaluar mjaft mirë, Ermali i ka hedhur edhe një mbishkrim: Family & Friends.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *