Home / Showbiz / Çka po ndodh me martesën e Ema Ismailit?

Çka po ndodh me martesën e Ema Ismailit?

Ema Ismaili është e vetmja femër e familjes që nuk preferoj të merrej me muzikë. Ka treguar se nuk ka qenë arsyeja që nuk ka pasur talent ajo që e ka mbajtur largë skenës, por një farë dëshire personale për të mos qenë fytyrë publike, shkruan “Kosovarja”.

Ema ndonëse nuk u morr me muzikë, shpesh u përfol për hiret e saj, pamjen e bukur, etj.

Pak kohë më parë ishte në fokus edhe jeta personale e saj, ku thuhej se Ema tashmë është në lidhje dashurie dhe se pritet të martohet së shpejti.

Diçka e tillë ende nuk po ndodh,  ndoshta për shkaka se nuk ka kaluar shumë kohë që kur zonja Mona iku nga kjo jetë.

Gjithashtu lexo

Përkujtohet 40 vjetori i vdekjes së Elvis Presleyt

Elvis Presley lindi në vitin 1935 dhe e nisi karrierën e tij artistike që në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *