Home / Showbiz / Çmenduria që e bëri Elvana Gjata

Çmenduria që e bëri Elvana Gjata

Nuk njihet për skandale, as për afera dashurie, ndonëse prej vitesh flitet kaq shumë për një lidhje mes saj dhe këngëtarit e producentit Flori Mumajesi.

Ndonëse nuk i pëlqen skandalet e nuk është nga ato vajza që i preferojnë të dalin e të ekspozohen, edhe Elvana bënë çmenduri të vogla. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, që u rikthye fuqishëm me hitin “Lejla”, thotë se blerjet e shpeshta janë “çmenduritë” më të shpeshta.

“Çdo blerje në vetvete është një çmenduri më vete (qesh). Sidomos kur janë me vlera të konsiderueshme”, thotë Elvana, transmeton “Kosovarja”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *